تنظیم باد پمپ اب خانگی

تنظیم باد پمپ اب خانگی

  تنظیم باد پمپ اب خانگی پمپ آب خانگی یا همان پمپ تقویت فشارآب ساختمان در انواع نیم اسب بخار،یک اسب بخار،یک ونیم اسب بخار و دواسب بخارموجود می باشد.پمپ آب خانگی نیم اسب بخار جهت مصرف در ساختمان های یک طبقه با حداکثر متراژ۱۵۰متر نصب می گردد. 

تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی

تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی

معمولاً مشکلاتی که در پمپ های خانگی ایجاد می شود از تنظیم خارج شدن فشار پمپ، یکسره کار کردن پمپ و قطع نشدن آن، قطع و وصل شدن متوالی پمپ، کم شدن باد داخل منبع تحت فشار و آب دادن پمپ می باشد که برای رفع هر کدام از آنها راه حل خاصی وجود دارد.

ترموسات پمپ موتور خانه

ترموسات پمپ موتور خانه

مثلا اگر دکمه ترموستات را روی60 درجه بگذاریم مشعل شروع به کار میکند و آب درون دیگ را گرم مینماید . هنگامیکه دمای آب به 60 درجه رسید ترموستات دستور خاموش شدن را به مشعل میدهد. بدیهیست با مصرف شدن دمای آب در رادیاتورها و منابع دوجداره ، ترموستات مجددا به مشعل دستور روشن شدن و گرم کردن آب راتا دمای 60 درجه میدهد.

نكاتی در مورد نگهداری و تعمیر پمپ اب اپارتمان

نكاتی در مورد نگهداری و تعمیر پمپ اب اپارتمان

4- اگر پمپ اب ومنبع انبساط  به درستی انتخاب نشود ویا به صورت اصولی نصب نگردد و یا هر6 ماه سرویس نشود زمان کار ان به شدت زیاد می شود ومصرف برق به شکل تساعدی زیاد می شود.(هر اسب بخار برابر با 736 وات می باشد مثلا پمپ اب 1.5 اسب  1200 وات برق مصرف می کند)مصرف برق یک پمپ یک اسب حدود 3 تا 4 آمپر یا 600 تا 800 وات در ساعت است این مصرف RLA یا مصرف جریانی و مداوم آن است و مصرف LRA یا مصرف لحظه استارت هم حدود 5 تا 6 آمپر است که چون فقط در یک ثانیه اول اتفاق می افتد آن را به حساب نمی آوریم .

پمپ های سانتريفوژ پنتاکس

پمپ های سانتريفوژ پنتاکس

 پمپ های سانتريفوژ پنتاکس وكاربرد پمپ های سانتريفوژپنتاکس در اکثر صنایع و ساختمانی مسکونی و اداری ، در صنایع شیمیای و نقت پمپ های سانتريفوژ مصارف بسیاری دارند. پمپ های سانتریفوژ برای مایعات مختلفی با مواد معلق گوناگون بکار میروند. سرعت این پمپ ها زیاد می باشد، لذا میتوان آنها را مستقیما به الکتروموتور وصل نمود.

اصول تنظیم کلید مکانیکی پمپ اب پنتاکس

اصول تنظیم کلید مکانیکی پمپ اب پنتاکس

اصول تنظیم کلید مکانیکی پمپ اب پنتاکس هنگام خرید کلید مکانیکی پمپ اب باید این کلید را با دقت انتخاب کرد و پارامترهای مانند قدرت و هد ودبی الکتروپمپ و ارتفاع ساختمان را در نظر گرفت و برخی پرشرسویچ ها فقط فرمان می باشد و نمی تواند  الکتروپمپ را راه اندازی کند .

راه اندازی پمپ اب ساختمانی

راه اندازی پمپ اب ساختمانی

امروزه با افزایش انفجارگونه جمعیت شهرها و رونق گرفتن ساخت مجتمع های و برج های مسکونی تامین آب مورد نیاز تمامی واحدها بخصوص واحد های مستقر در طبقات بالاتر امری اجتناب ناپذیر گردیده است لذا برای تامین فشار و دبی آب مصرفی از انواع پمپ سانتریفیوژ تک پروانه، پمپ سانتریفیوژ دو پروانه و پمپ سانتریفیوژ چند پروانه وهمچنین انواع بوسترپمپ های دو و چند پمپه استفاده می گردد. راه اندازی پمپ اب ساختمانی

پمپ آب خانگی پنتاکس مدل PM45

پمپ آب خانگی پنتاکس مدل PM45

 پمپ آب خانگی پنتاکس مدل PM45 پمپ پنتاکس PM45 از خانواده پمپ های سانترفیوژی تک پروانه می باشد، این پمپ کاملا بی صدا و مناسب برای سامانه های خانگی، کاربردهای صنعتی آسان، باغبانی و انتقال مایعات و تخلیه منابع می باشد ؛ این پمپ آب تک پروانه با یک منحنی بسیار مسطح در جهت ضمانت فشار ثابت و دائمی و براساس یک نسبت قابل توجه میان کارایی و بازده مورد نیاز طبقه بندی شده اند.

نصب پمپ اب ساختمانی پنتاکس

نصب پمپ اب ساختمانی پنتاکس

نصب پمپ اب ساختمانی پنتاکس  پمپ آب خانگی (پمپ تحت فشار) ، پمپ آب خانگی بی صدا ، پمپ آب خانگی پنتاکس ، پمپ خانگی ایتالیایی ، پمپ آب خانگی لوارا ، قیمت پمپ آب خانگی ، پمپ خانگی ابارا ، پمپ خانگی کوچک ، پمپ آب خانگی ، پمپ آب خانگی نیم اسب

عیب یابی پمپ پنتاکس

عیب یابی پمپ پنتاکس

    پیشنهاد می شود از پمپ های آب یدکی برای کاربری های مهم بهره ببرید.     پمپ آب یدکی باعث افزایش عمر مفید پمپ آب اصلی می شود.     پمپ آب یدکی باعث می شود هزینه های کمتری برای تعمیر متحمل شوید. تعمیر و نگهداری از پمپ آب اصلی، با هزینه کمتری امکان پذیر می باشد.

نصب پمپ اب خانگی پنتاکس

نصب پمپ اب خانگی پنتاکس

 نصب پمپ اب خانگی پنتاکس برای رفع مشکل کمبود فشار آب، ساکنین ساختمان ها به نصب پمپ آب رو آورده اند. این پمپ ها با کمک گرفتن از یک منبع تحت فشار آب یا سنسورهای فشار که به پمپ متصل می شوند آب را با فشارهای قابل تنظیم به داخل لوله کشی ساختمان انتقال می دهند و کمبود فشار آب را جبران می کنند. انتخاب نوع و ظرفیت پمپ به موارد استفاده، تعداد واحدهای ساختمان، طول مسیر لوله کشی و تعداد طبقات ساختمان بستگی دارد.

نگهداری و خرید پمپ اب خانگی

نگهداری و خرید پمپ اب خانگی

می توانید یک مخزن باد  قبل از اتوماتیک ديجيتال نصب کنید تا حدود زیادی مشکل حل می شود . چون همیشه آب پرفشار در سیستم و قبل از اتوماتیک ديجيتال ذخیره شده است ولي اگر مخزن باد را بعد از اتوماتیک ديجيتال نصب کنید به مشکل می خورید و اتوماتیک ديجيتال اصلا روشن نمي شود .(بهتر است از سيستم مكانيكي استفاده كنيد)

تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی و منبع

تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی و منبع

معمولاً مشکلاتی که در پمپ های خانگی ایجاد می شود از تنظیم خارج شدن فشار پمپ، یکسره کار کردن پمپ و قطع نشدن آن، قطع و وصل شدن متوالی پمپ، کم شدن باد داخل منبع تحت فشار و آب دادن پمپ می باشد که برای رفع هر کدام از آنها راه حل خاصی وجود دارد.

روش صحیح نصب پمپ آب بیصدا خانگی

روش صحیح نصب پمپ آب بیصدا خانگی

هر پمپ اب خانگی و یا ساختمانی راه حل های مخصوص خود را دارد برای نصب و راه اندازی که در این مقله به اختصار توضبح داده ایم

مشکلات  پمپ اب خانگی

مشکلات پمپ اب خانگی

  یا همان پمپ تقویت فشارآب ساختمان در انواع نیم اسب بخار،یک اسب بخار،یک ونیم اسب بخار و دواسب بخارموجود می باشد.پمپ آب خانگی نیم اسب بخار جهت مصرف در ساختمان های یک طبقه با حداکثر متراژ۱۵۰متر نصب می گردد. 

مزایا و معایب  پمپ اب پنتاکس چیست

مزایا و معایب پمپ اب پنتاکس چیست

اتوماتیک دیجیتال پمپ اب به جای پنج راهی ودرجه و اتوماتیک آنالوگ ومنبع فشار قرار گرفته و به اصطلاح کار همه قطعات را در یک قطعه جمع آوری کرده است.

پمپ آب بشقابی پنتاکس مدل CMT550

پمپ آب بشقابی پنتاکس مدل CMT550

پمپ پنتاکس CMT550 سوپاپ سرخود که از خانواده پمپ های سانترفیوژی تک پروانه می باشد ، این پمپ آب کاملا بی صدا و مناسب برای سامانه های خانگی ، کاربردهای صنعتی آسان ، باغبانی و انتقال مایعات و تخلیه منابع و انتقال گازوئیل می باشد ؛ این نوع پمپ پنتاکس با یک منحنی بسیار مسطح در جهت ضمانت فشار ثابت و دائمی و براساس یک نسبت قابل توجه میان کارایی و بازده مورد نیاز طبقه بندی شده است.

تنظیم اتومات پمپ اب

تنظیم اتومات پمپ اب

 تنظیم اتومات پمپ اب  در مصارف پمپ خانگی، پمپ با مخازن انبساط برای نگهداری نیاز به کنترل و سرویس به موقع و زیادی نسبت به نوع دیگری دارد و تشکیل شده از پمپ و پنج راهی، کلید اتوماتیک، درجه و منبع انبساط که نسبت آب مصرفی اندازه منبع انبساط و مقدار ارتفاع قدرت پمپ و مقدار برق مصرفی پمپ نوع اتوماتیک را تعیین می کند.

سرویس  پمپ اب در ستارخان

سرویس پمپ اب در ستارخان

سرویس  پمپ اب در ستارخان اين پمپ ها به دليل طراحي آسان ، هزينه ساخت پايين و جثه کوچک و جمع و جور در صنعت کاربرد زيادي پيدا کرده اند . ولي از معايب اين پمپ ها مي توان به کاهش بازده آنها در اثر فرسايش قطعات به دليل اصطکاک و خوردگي و در نتيجه نشت روغن در قسمت هاي داخلي آن اشاره کرد. اين افت فشار  بيشتر در نواحي بين دنده ها و پوسته و بين دنده ها قابل مشاهده است. ​​​​​​​

تعمیر پمپ اب در میدان تجریش

تعمیر پمپ اب در میدان تجریش

پمپ آب خانگی، پمپی است برای تقویت فشار آب که در مصارف مسکونی  و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

روش های استفاده از پمپ اب خانگی

روش های استفاده از پمپ اب خانگی

  روش های استفاده از پمپ اب خانگی پمپ خانگی، پمپی است که در مصارف خانگی جهت تقویت فشار آب خانگی استفاده می شود. برای افزایش فشار آب خانگی از پمپ های مختلفی می توان استفاده کرد که در ذیل نمونه های آن ذکر شده است. پیشنهاد می شود جهت انتخاب صحیح پمپ افزایش فشار آب خانگی مورد نیاز شما با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا کلیه نیازهای شما را پوشش دهد.  روش های استفاده از پمپ اب خانگی

نصب پمپ بوستر

نصب پمپ بوستر

بوستر پمپ: یکی از مشکلات رایج که در سیستم لوله کشی ساختمان ها

شماره تعمیر سرویس کار پمپ اب در ولیعصر

شماره تعمیر سرویس کار پمپ اب در ولیعصر

پمپی است برایتقویت فشار آب که در مصارف مسکونی  و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. پمپهای تحت فشار گوناگونی برای افزایش فشار  آب خانگی وجود دارد که انواع آن عبارتند از:

تنظیم و راه اندازی پمپ اب خانگی و صنعتی

تنظیم و راه اندازی پمپ اب خانگی و صنعتی

 تنظیم و راه اندازی پمپ اب خانگی و صنعتی پمپ خانگی، پمپی است که در مصارف خانگی جهت تقویت فشار آب خانگی استفاده می شود. برای افزایش فشار آب خانگی از پمپ های مختلفی می توان استفاده کرد که در ذیل نمونه های آن ذکر شده است. پیشنهاد می شود جهت انتخاب صحیح پمپ افزایش فشار آب خانگی مورد نیاز شما با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا کلیه نیازهای شما را پوشش دهد

سرویس کار بمپ اب در منیریه

سرویس کار بمپ اب در منیریه

 سرویس کار بمپ اب در منیریه بوستر پمپ، دستگاهی است که به طور کلی فشار جریان مایع را افزایش می دهد. بوستر پمپ آب وظیفه دارد در جاهایی که جریان آب متغیر است، آن را متعادل سازد. این نوع پمپ آب برای مدیریت سیستم ها ضروری است و در سطح گسترد ه ای، از مصرف شخصی گرفته تا عمومی از آن استفاده می شود. بوستر پمپ آب در نقطه اتصال مابین لوله ی منبع آب و ساختمان اصلی نصب می شود.های آبرسانی و آتش نشانی

شماره تعمیر کار پمپ اب درشهرک غرب

شماره تعمیر کار پمپ اب درشهرک غرب

شماره تعمیر کار پمپ اب درشهرک غرب اين پمپ ها به دليل طراحي آسان ، هزينه ساخت پايين و جثه کوچک و جمع و جور در صنعت کاربرد زيادي پيدا کرده اند . ولي از معايب اين پمپ ها مي توان به کاهش بازده آنها در اثر فرسايش قطعات به دليل اصطکاک و خوردگي و در نتيجه نشت روغن در قسمت هاي داخلي آن اشاره کرد. اين افت فشار  بيشتر در نواحي بين دنده ها و پوسته و بين دنده ها قابل مشاهده است. 

عیب یابی پمپ اب

عیب یابی پمپ اب

جهت نصب پمپ اصولاً یک شاسی محکم برای موتور و پمپ درنظر گرفته و از ایجاد نامیزانی که سبب فرسوده شدن بوشهای اتصال و یاتاقانها و احتمالاً شکستن محور پمپ می گردد جلوگیری می شود همواره باید سعی نمود محور پمپها باموتور محرک آن در کارخانه میزان شود که این میزان نباید در اتصال و نصب پمپ به هم بخورد.

نصب پمپ اب تحت فشار خانگی

نصب پمپ اب تحت فشار خانگی

جهت اتوماتیک کردن پمپ آب خانگی، برای استفاده از پرشر سوییچ الزاما باید از یک منبع تحت فشار دیافراگمی نیز استفاده کرد و برای استفاده از کلید اتوماتیک دیجیتالی پمپ آب خانگی بهتر است که از یک منبع تحت فشار دیافراگمی نیز استفاده شود که البته این مورد معمولا رعایت نمی شود و باعث استهلاک بیش از حد پمپ آب خانگی می گردد. نصب پمپ اب تحت فشار خانگی

اشکالات متداول پمپهای خانگی پنتاکس

اشکالات متداول پمپهای خانگی پنتاکس

لوله ی آب مصرفی پس از کنتور به شیر قطع و وصل و شیر یک طرفه در ورودی ساختمان متصل می گردد.از آن پس با توجه به شبکه ی لوله کشی وتجهیزات آبرسانی مورد استفاده در ساختمان ها ، بسته به این که تک واحدی یا مجموعه ای از چند واحد مسکونی ، تجاری و اداری باشد، ادامه ی مسیر لوله کشی می تواند بسیار متنوع باشد .

بازدید از پمپ اب ساختمانی در تجریش

بازدید از پمپ اب ساختمانی در تجریش

بازدید از پمپ اب ساختمانی در تجریش در مصارف پمپ خانگی، پمپ با مخازن انبساط برای نگهداری نیاز به کنترل و سرویس به موقع و زیادی نسبت به نوع دیگری دارد و تشکیل شده از پمپ و پنج راهی، کلید اتوماتیک، درجه و منبع انبساط که نسبت آب مصرفی اندازه منبع انبساط و مقدار ارتفاع قدرت پمپ و مقدار برق مصرفی پمپ نوع اتوماتیک را تعیین می کند.

بازدید از پمپ اب ساختمانی در میدان تجریش

بازدید از پمپ اب ساختمانی در میدان تجریش

بازدید از پمپ اب ساختمانی در میدان تجریش در مصارف پمپ خانگی، پمپ با مخازن انبساط برای نگهداری نیاز به کنترل و سرویس به موقع و زیادی نسبت به نوع دیگری دارد و تشکیل شده از پمپ و پنج راهی، کلید اتوماتیک، درجه و منبع انبساط که نسبت آب مصرفی اندازه منبع انبساط و مقدار ارتفاع قدرت پمپ و مقدار برق مصرفی پمپ نوع اتوماتیک را تعیین می کند.بازدید از پمپ اب ساختمانی در میدان تجریش

تعمیر کار پمپ اب

تعمیر کار پمپ اب

در مصارف پمپ خانگی، پمپ با مخازن انبساط برای نگهداری نیاز به کنترل و سرویس به موقع و زیادی نسبت به نوع دیگری دارد و تشکیل شده از پمپ و پنج راهی، کلید اتوماتیک، درجه و منبع انبساط که نسبت آب مصرفی اندازه منبع انبساط و مقدار ارتفاع قدرت پمپ و مقدار برق مصرفی پمپ نوع اتوماتیک را تعیین می کند.

تعمیر پمپ اب ساختمانی در پاسداران

تعمیر پمپ اب ساختمانی در پاسداران

 تعمیر پمپ اب ساختمانی در پاسداران پمپ آب خانگی چیست و چطور از آن استفاده می شود

تعمیر کار پمپ اب ساختمانی در مطهری

تعمیر کار پمپ اب ساختمانی در مطهری

تعمیر کار پمپ اب ساختمانی در مطهری بوستر پمپ، دستگاهی است که به طور کلی فشار جریان مایع را افزایش می دهد. بوستر پمپ آب وظیفه دارد در جاهایی که جریان آب متغیر است، آن را متعادل سازد. این نوع پمپ آب برای مدیریت سیستم ها ضروری است و در سطح گسترد ه ای، از مصرف شخصی گرفته تا عمومی از آن استفاده می شود. بوستر پمپ آب در نقطه اتصال مابین لوله ی منبع آب و ساختمان اصلی نصب می شود.های آبرسانی و آتش نشانی 

سرویس  پمپ اب ساختمانی در اتوبان نواب

سرویس پمپ اب ساختمانی در اتوبان نواب

آب در بسیاری از خانه‌ها کم‌فشار و گاها روبه قطعی رفته است به نحوی که حتی در ساعات نصف شب که دیگر اوج مصرف آب پایین است در برخی از نقاط اصفهان آب قطع است؛ گویا این قطعی و افت فشار آب، امسال در اصفهان فراگیر شده و از هر کس در هر منطقه سئوال کنید، شکایت از وضعیت بد آب و کمبود فشار آب دارد.

نصاب پمپ  اب اپارتمانی در افسریه

نصاب پمپ اب اپارتمانی در افسریه

نصاب پمپ  اب اپارتمانی در افسریه پمپی است برایتقویت فشار آب که در مصارف مسکونی  و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. پمپهای تحت فشار گوناگونی برای افزایش فشار  آب خانگی وجود دارد که انواع آن عبارتند از: 

نصاب پمپ  اب اپارتمانی در خیابان افسریه

نصاب پمپ اب اپارتمانی در خیابان افسریه

 نصاب پمپ  اب اپارتمانی در خیابان افسریه پمپی است برایتقویت فشار آب که در مصارف مسکونی  و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. پمپهای تحت فشار گوناگونی برای افزایش فشار  آب خانگی وجود دارد که انواع آن عبارتند از:

نصب  پمپ اب ساختمانی در توحید

نصب پمپ اب ساختمانی در توحید

نصب  پمپ اب ساختمانی در توحید رای تعمیر پمپ آب در مرحله اول باید عیب یابی انجام شود تا به رفع آن بپردازیم. 

نصب  پمپ اب ساختمانی در میدان توحید

نصب پمپ اب ساختمانی در میدان توحید

نصب  پمپ اب ساختمانی در میدان توحیدعموما مشکلاتی که در پمپهای خانگی ایجاد می شود از تنظیم خارج شدن فشار پمپ، یکسره کار کردن پمپ و قطع نشدن آن، قطع و وصل شدن متوالی پمپ، کم شدن باد داخل منبع تحت فشار و آب دادن پمپ می باشد که برای رفع هر کدام از موارد ذکر شده راه حل خاص خود وجود دارد.

نصب  وراه اندازی پمپ آبرسانی ساختمان

نصب وراه اندازی پمپ آبرسانی ساختمان

نصب و راه ادازی پمپ اب ساختمانتان را به ما بسپارید

هوا گیری پمپ اب در میدان کاج

هوا گیری پمپ اب در میدان کاج

هوا گیری پمپ اب در میدان کاج  قطعه دواري كه در داخل پوسته پمپ وجود دارد با حركت سريع خود موجب گردش آب مي گردد. در نتيجه اين عمل آي تحت تأثيرنيروي گريزاز مركز واقع شده و از مجراي خروجي خارج مي گردد . درنتيجه ايجاد خلأ نسبي ، فشار آتمسفر باعث دخول آب به بدنه پمپ مي گردد . تا زماني كه آب در داخل پمپ وجود داشته و پره آن به حركت دوران خود را ادامه مي دهد

پمپ آب بشقابی پنتاکس مدل CMT400

پمپ آب بشقابی پنتاکس مدل CMT400

 پمپ آب بشقابی پنتاکس مدل CMT400 پمپ پنتاکس CMT400 سوپاپ سرخود که از خانواده پمپ های سانترفیوژی تک پروانه می باشد ، این پمپ آب کاملا بی صدا و مناسب برای سامانه های خانگی ، کاربردهای صنعتی آسان ، باغبانی و انتقال مایعات و تخلیه منابع و انتقال گازوئیل می باشد ؛ این نوع پمپ پنتاکس با یک منحنی بسیار مسطح در جهت ضمانت فشار ثابت و دائمی و براساس یک نسبت قابل توجه میان کارایی و بازده مورد نیاز طبقه بندی شده است.

پمپ دنده ای هیدرولیک

پمپ دنده ای هیدرولیک

به طور کلی پمپ به دستگاهی گفته می‌شود که انرﮊی مکانیکی را از یک منبع خارجی اخذ و به سیال مایعی که از آن عبور می‌کند، انتقال می‌دهد. در نتیجه انرﮊی سیال پس از خروج از این دستگاه (پمپ) افزایش می‌یابد. در پمپ‌ها تغییرات انرﮊی سیال همواره به صورت تغییر فشار سیال مشاهده می‌گردد. از پمپها برای انتقال سیال به یک ارتفاع معین و یا جا به جایی آن در یک سیستم لوله کشی و یا هیدرولیک استفاده می نمایند. به عبارت کلی تر از پمپ برای انتقال سیال از یک نقطه به نقطه دیگر استفاده می‌کنند. پمپ دنده ای هیدرولیک

پمپ آب بشقابی پنتاکس مدل 100

پمپ آب بشقابی پنتاکس مدل 100

در سال ۱۹۹۰، شرکت پمپ پنتاکس (Pentax) از و ایجاد و با رویکردی جدی برای ارائه محصولات قابل رقابت با سایر تولید کنندگان، به بازار وارد شد. اکنون رشد روز افزون مصرف‌کنندگان در ایتالیا و سراسر دنیا نشان دهنده موفقیت رویکرد شرکت پنتاکس دارد. در دنیای صنعت که هر روزه کسب و کارها و شرکت‌های جدیدی به آن ورود می‌کنند، پنتاکس تنها به یک نکته توجه دارد و آن کیفیت محصولات است.

تعمیر پمپ اب ساختمانی در خیابان پاسداران

تعمیر پمپ اب ساختمانی در خیابان پاسداران

در اینجا سعی میشود تا در مورد پمپ آب خانگی و روش انتخاب و نصب آن مطالبی بطور خلاصه و مفید ارائه شود. در شبکه های آبرسانی شهری، روستایی و صنعتی، گاهی اوقات فشار آب ورودی به ساختمان ها، مجتمع های مسکونی، تجاری یا صنعتی جهت تامین آب مصرفی با فشار و دبی مورد نیاز و مطلوب در برخی واحد ها مخصوصا واحد های مستقر در طبقات بالایی به اندازه لازم و کافی نمی باشد. 

انواع پمپ های دنده ای

انواع پمپ های دنده ای

   انواع پمپ های دنده ای پمپ دنده ای هیدرولیک پُمپ یا تُلُمبه وسیله‌ای مکانیکی برای انتقال مایعات است که با افزایش فشار جریان آن، امکان جابجایی مایعات را به ارتفاعی بالاتر (با افزایش هد) یا حتی پایین دست (معمولاً حوضچه یا مخزن) فراهم می‌آورد

پمپ آب پنتاکس مدل MB

پمپ آب پنتاکس مدل MB

پمپ سانترفیوژ یکی از متداول ترین نمونه های پمپ در سراسر جهان می باشد . پمپ سانترفیوژ به شکل حلزونی است و مایعات با سرعت بالا به چرخش در می آیند . این نوع پمپ ها زیر مجموعه ای از توربو ماشین های متقارن محوری دینامیکی هستند و برای انتقالات مایعات توسط تبدیل انرژی جنبشی دورانی به انرژِی هیدرودینامیک جریان سیال مورد استفاده قرار می گیرند . مایع وارد پروانه و محور چرخنده پمپ می شود ، توسط پروانه سرعت می گیرد  و جریان به صورت شعاعی در پخش کننده در می آید . این پمپ ها اغلب به عنوان پمپ های هوایی ، آب و فاضلاب ، نفت کش و در صنعت پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند . پمپ آب پنتاکس مدل MB

پمپ آب بشقابی پنتاکس مدل CM160

پمپ آب بشقابی پنتاکس مدل CM160

پمپ آب بشقابی پنتاکس مدل CM160 پمپ پنتاکس CM160 سوپاپ سرخود که از خانواده پمپ های سانترفیوژی تک پروانه می باشد ، این پمپ آب کاملا بی صدا و مناسب برای سامانه های خانگی ، کاربردهای صنعتی آسان ، باغبانی و انتقال مایعات و تخلیه منابع و انتقال گازوئیل می باشد ؛ این نوع پمپ پنتاکس با یک منحنی بسیار مسطح در جهت ضمانت فشار ثابت و دائمی و براساس یک نسبت قابل توجه میان کارایی و بازده مورد نیاز طبقه بندی شده است

نصب پمپ اب ساختمانی

نصب پمپ اب ساختمانی

پمپ آب خانگی یا همان پمپ تقویت فشارآب ساختمان در انواع نیم اسب بخار،یک اسب بخار،یک ونیم اسب بخار و دواسب بخارموجود می باشد.پمپ آب خانگی نیم اسب بخار جهت مصرف در ساختمان های یک طبقه با حداکثر متراژ۱۵۰متر نصب می گردد.

تعمیر پمپ اب کولر درمرزداران

تعمیر پمپ اب کولر درمرزداران

کولرهای ابی برای کارکردن نیاز به هوای آزاد دارند لذا در خارج از ساختمان روی پشت بام و یا کنار پنجره نصب می شود

شماره نصاب  پمپ اب ساختمانی در میدان ازادی

شماره نصاب پمپ اب ساختمانی در میدان ازادی

جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز در ذیل به مواردی اشاره نموده ایم که ممکن است با آن مواجه شوید و خط تولید شما یا الکتروپمپ شما را به چالش بکشد. بررسی موراد مذکور در ذیل می تواند به انتخاب یا حرکت بعدی شما کمک نموده و به فعالیت خود سرعت ببخشید. پیشنهاد می شود جهت تعمیر الکتروپمپ خود با کارشناسان شرکت تماس بگیرید. بخشی از فعالیت ها و خدمات گروه صنعتی فامکو، تعمیر کالای شما یا تامین قطعات یدکی مورد نیاز شما عزیزان می باشد 

طریقه نصب پمپ اب خانگی در خیابان زعفرانیه

طریقه نصب پمپ اب خانگی در خیابان زعفرانیه

 طریقه نصب پمپ اب خانگی در خیابان زعفرانیه پمپ آب خانگی، پمپی است برایتقویت فشار آب که در مصارف مسکونی  و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. پمپهای تحت فشار گوناگونی برای افزایش فشار  آب خانگی وجود دارد که انواع آن عبارتند از:

blinker ایا نیاز به مشاوره و سوال رایگان دارید؟ نزدیک ترین سرویسکار در کنار شماست   تعمیرکار خودتو پیدا کن

0990191-0-104